Poznaj nas


Świeże myślenie. Współpracujemy
jako plantatorzy. Dzielimy się wiedzą,
pomysłami, promujemy wspólną markę.
I to nam bardzo pomaga.
Dzięki temu podbijamy świat.


więcej o nas nasze sylwetki
 menu

Więcej o nas


Podstawą naszego sukcesu jest klimat, jaki stworzyliśmy wokół polskich borówek. Otwartość, współpraca, dzielenie się wiedzą, uczenie od siebie nawzajem. Pasja, ambicja i wiara we własne siły.

Czerpiemy z doświadczeń naszych rodziców, pionierów upraw, naukowców kilku dziedzin, rolników, pszczelarzy, sokolników. To, czego nam brakuje, kupujemy od najlepszych na świecie.

Mamy świadomość, w jak dobrym momencie się urodziliśmy i jak dużo zawdzięczamy naszym rodzicom. Chcemy to wzmocnić. Chcemy się tym podzielić, bo takiego świata pragniemy dla naszych dzieci.

Świat potrzebuje dziecięcego podejścia: śmiałych pomysłów, niepohamowanej kreatywności, a zwłaszcza optymizmu. Dorośli powinni dać szansę marzeniom swoich dzieci. Pierwszym krokiem w tym kierunku powinno być zaakceptowanie faktu, że sami mogą się czegoś nauczyć od dzieci

Wychowanie dzieci jest kluczowe dla naszych sukcesów w przyszłości. Mentalność zmienić można właśnie tu. A na pewno, w tym wieku, najłatwiej. Dzieci powinny być stale w centrum zainteresowania - dzieci powinny być słyszane, a nie tylko widziane. Rozmowa z dziećmi i zabawa powinny rozwijać wyobraźnię i pobudzać twórcze zdolności.
 menu
powrót

Kontakt


Piszcie, podpowiadajcie, dzielcie się dobrymi wiadomościami

Olchowiec 120, 23-413 Obsza, Polska
e-mail: dziendobry@berrygood.pl
facebook: www.facebook.com/BerryGood

BerryGroup
Lubosinek 3a, 62-045 Pniewy, Poland
www.berrygroup.eu

ELLIOT
Bratkowice 681 D, 36-055 Bratkowice, Poland
www.elliot.pl

Polskie Jagody
Olchowiec 120, 23-413 Obsza, Poland
www.polskiejagody.pl
 menu
powrót


 menu
powrót